מברשת שיער חכמה להתרת קשרים בשיער

הכירו את אייקו

המברשת החכמה המסייעת בפרימת קשרים בשיער

יופי. פונקציונליות. טכנולוגיה. סגנון חיים. מברשת אייקו שונה מכל מברשת שהכרתם עד היום. השילוב בין עיצוב מינימליסטי יפיפה לטכנולוגיה גרמנית ייחודית, הביא לעולם את המברשת החכמה שלפניכם. אייקו מסייעת בפרימת קשרים בקלות וללא כאב ומעניקה עיסוי "שיאצו" לקרקפת. עיסוי זה מפחית לחצים, מעורר את זרימת הדם ומאזן את הזרימה האנרגטית לפי עקרונות הרפואה הסינית. בנוסף לכל, אייקו גם קלה לניקוי גם וידידותית לסביבה. מברשת חכמה, כבר אמרנו?


מברשת אייקו – חדשנות בעיצוב ובפונקציונליות

העיצוב היפיפה של מברשת אייקו הוא רק חלק מסוד ההצלחה.

הייחודיות של מברשות אייקו טמונה במבנה וסידור זיפי המברשת. בשונה משאר המברשות, גמישות הזיפים מאפשרת למברשת לפרום קשרים מבלי למשוך או לקרוע את השיער. יחד עם זאת, זיפי המברשת יציבים מספיק על מנת לטפל ביעילות גם בקשרים צפופים במיוחד.

מברשת אייקו מיוצרת בעבודת יד ועשויה מאקריליק ואראזין. מסגרת הגומי שמקיפה את המברשת עוזרת לאחיזה איתנה ונוחה במיוחד. בייצור המברשת בחרנו שלא להשתמש בעץ וסיבים משיער טבעי,על מנת שנוכל לשלוט בגמישות הסיבים באופן מדויק וכדי שאתם תהנו מעמידות ונוחות שימוש מקסימליים. קימוריה של מברשת אייקו מתאימים באופן מושלם לכל כף יד, ללא הבדל, לימניים ושמאליים כאחד. החומרים ממנה עשויה המברשת הופכים אותה לקלה לניקוי ומבטיחים שנים ארוכות של שימוש ללא שחיקה.


היתרונות הבריאותיים של מברשת אייקו

המאפיין הבולט ביותר של מברשת אייקו הוא סירוק ופרימת קשרים בקלות וללא כאב, אך יש יתרונות נוספים לסירוק עם ה"מברשת החכמה". ברפואה הסינית המסורתית מאמינים שאפשר להשפיע על איברים בגוף דרך נקודות לחץ מיוחדות. מספר נקודות לחץ עם תכונות דומות יוצרות קו אנרגיה הנקרא "מרידיאן" שלאורכו זורמת אנרגיית הצ'י. בעקבות לחצי סביבת העבודה המודרנית מתרכזת אנרגיית הצ'י בחסימות באיזור הראש והצוואר ומורגשת כלחץ מעיק. עיסוי קרקפת משחרר את הלחצים הללו ומקל, בין השאר,על הצוואר ואיזור העיניים של אנשים היושבים מול מסך המחשב רוב היום.


הודות לעיצוב הארגונומי, מברשת האייקו מותאמת באופן מושלם לכף היד, כך שהלחץ מחולק באופן שווה על הקרקפת ומספקת לה עיסוי אחיד ועמוק. מומחים לרפואה סינית ממליצים על עיסוי יומיומי לקרקפת כחלק ממשטר טיפולי הוליסטי. אייקו מספקת תחליף מעשי לטיפול יומיומי שכזה וכך חוסכת הוצאות נוספות וזמן.


אייקו לבית

מברשת בגודל מלא לשימוש בבית או במשרד

ikoo - טיטניום לבית
מברשת אייקו לבית מגיעה בגודל של מברשת סטנדרטית, רק ללא ידית, לאחיזה טבעית ונוחה יותר. מבנה הזיפים הרך והייחודי והעיצוב הקעור מתאימים למבנה הגולגולת וכך עיסוי הקרקפת אחיד. המברשת מיוצרת בעבודת יד מחומרים מאיכות גבוהה וקלים לניקוי.

אייקו לתיק

מברשת קטנה לניידות מושלמת

ikoo - טיטניום לתיק
גודל אידיאלי לנשיאה בתיק.זיפי המברשת מוגנים על ידי מכסה ולכןניתן לנייד את המברשת ללא חשש.המברשת והמכסה עשויים מחומריםמאיכות גבוהה וקלים לניקוי.